kiadoapartman.hu
A legtöbb kiadó apartman Magyarországon!
Kérjen árajánlatot a szállásadótól. Ez nem foglalás! Az elérhetőségei ezzel nem kerülnek kiadásra!

Patak utca 1/a Jásd apartman

Aki a nyüzsgést és a szmogot kedveli az ne jöjjön Jásdra! Kimondottan ajánljuk viszont mindenkinek aki a város zaját szeretné maga mögött hagyni.

Patak utca 1/a Jásd

❤️

Leírás

Aki a nyüzsgést és a szmogot kedveli az ne jöjjön Jásdra! Kimondottan ajánljuk viszont mindenkinek aki a város zaját szeretné maga mögött hagyni. Gyalog és kerékpáron kellemes túrákat tehet a helyi és a környékbeli települések látnivalóihoz a jelzett kéktúra útvonalakon. Házunk a bakonyi-erdő aljában a Gaja patak mellett épült. A családi ház felső szintjén, külön bejáratú apartmanban 8 személy kényelmesen pihenhet. 3 db kétágyas szoba, felszerelt konyha étkezővel, fürdőszoba, tágas nappali kandallóval áll a vendégek rendelkezésére. A kertben bográcsoz- hat, grillezhet. Ping-pongozással, tollaslabdázással, sakkozással, télen szánkózással még kellemesebbé teheti pihenését, kikapcsolódását. Bababarát eszközökkel, játékokkal a picik igényeit is kielégítjük.

Szobák és árak

Erdőalja-Vendégház

6 férőhely, 3 hálószoba

1 nappali, 1 konyha, 1 étkező, 1 fürdőszoba, 1 terasz

4000,-Ft/fő/éjtől

Az árak tájékoztató jellegűek, az utazás időpontjának, az eltöltött éjszakák és a vendégek számának függvényében változhatnak! Pontos árakért kérjen ajánlatot!

Jásd - 8424

Patak utca 1/a kiadó apartman

Gyakori kérdések — Aki a nyüzsgést és a szmogot kedveli az ne jöjjön Jásdra! Kimondottan ajánljuk viszont mindenkinek aki a város zaját szeretné maga mögött hagyni.

Hány férőhelyes a szállás?

A szállás összesen 6 férőhelyes, 1 apartmannal.

Hol található a szállás?

A szállás címe: 8424 Jásd Patak utca 1/a, Magyarország.

Hogyan foglalhatok szállást?

Töltse ki az oldalon található ajánlatkérő űrlapot. Üzenete közvetlenül a szállásadóhoz érkezik, aki rövid időn belül válaszol. A foglalás a visszaérkező árajánlat elfogadásával jön létre.